Popis služby

K čemu počítačová pomoc slouží

V současné době vlastní počítač již téměř každý a nebo s ním alespoň přichází denně do styku. Mnozí prodejci výpočetní techniky Vám rádi prodají cokoliv. Pro většinu takových prodejců končí péče o zákazníka prodejem počítačové sestavy. Ale pro nás to v tuto chvíli začíná. Často není vůbec snadné najít technika, který Vám přijede opravit počítač domů nebo na firmu v době, která vyhovuje právě Vám, tzn. i mimo obvyklou pracovní dobu a bez příplatků.

Co ale teď, když se na firmě nebo doma bez počítače neobejdete? Zavolejte nám, od toho jsme tady ... přijedeme, přivezeme, opravíme, pomůžeme, poradíme, zmodernizujeme, nainstalujeme ... shrnuto do dvou slov :Není to zbytečný luxus?

Naše služby nejsou o nic dražší, než servis u jakéhokoliv prodejce. Maximálně zaplatíte navíc smluvní poplatek za výjezd technika, podle vzdálenosti od Jablonce nad Nisou. Není jednodušší nám zavolat, než počítač odpojovat, někam vozit, čekat týdny na opravu, být bez počítače, ztrácet svůj drahocenný čas a ve finále se dopracovat ještě na stejnou nebo vyšší cenu? Jsme přesvědčení, že ano.

Jak si mám počítačovou pomoc objednat?

Není nic jednoduššího. Zavolejte nám na číslo 603 466 868, napište objednávku počítačové pomoci do našeho formuláře, případně
e-mailem na adresu servis@pocitacova-pomoc.cz a domluvte si termín naší návštěvy u Vás doma nebo na firmě. Zjistíme konfiguraci Vašeho počítače a sdělíme Vám předběžnou cenu. Pokud to bude možné, tak na místě závadu ihned opravíme. Jestliže je závada většího rozsahu, Váš počítač sami odvezeme k nám, opravený Vám ho zase přivezeme zpět a samozřejmě ho u Vás i zapojíme a předvedeme.

Reklamační řád© www.pocitacova-pomoc.cz 2012
[CNW:Counter]